Skip to main content

Na czym polega liporzeźbienie ciała?

Większość z nas marzy o smukłej i wysportowanej sylwetce. Niestety nie jest łatwo zrealizować marzenie o atletycznym ciele bez wielu wyrzeczeń i godzin spędzonych na siłowni. Jednak dzięki rozwojowi medycyny estetycznej istnieje wiele innowacyjnych rozwiązań, które ułatwią nam osiągnięcie wymarzonej figury. I nie muszą to być wcale drastyczne zabiegi, takie jak tradycyjna liposukcja. Jedną z najmniej inwazyjnych metod eliminacji tkanki tłuszczowej, której popuplarność wciąż rośnie jest liposukcja ultradźwiękowa połączona z rzeźbieniem ciała techniką Vaser Lipo HD.

Liporzeźbienie

Czym jest metoda Vaser Lipo HD?

Vaser Lipo HD to inaczej liposukcja ultradźwiękowa, która jest jednym z najmniej inwazyjnych sposobów odsysania tłuszczu. Technika ta jest na tyle innowacyjna, że pozwala nie tylko wysmuklić sylwetkę, ale też odpowiednio ją wyrzeźbić. Metoda została zapoczątkowana w Kolumbii, a jej autorem jest dr Alfredo Hoyos. Za pomocą metody Vaser Lipo HD można osiągnąć spektakularne rezultaty. Pozwala ona na pozbycie się nawet do sześciu litrów tkanki tłuszczowej. A wszystko to dzieje się za pomocą ultradźwięków, które przenikają do tkanki tłuszczowej. Emitowane w trakcie zabiegu fale ultradźwiękowe oddzielają komórki tłuszczowe od pozostałych tkanek. W efekcie tłuszcz zostaje z łatwością odessany, bez naruszenia struktury otaczających go tkanek.

Czym wyróżnia się liposukcja ultradźwiękowa?

Modelowanie ciała metodą Vaser Lipo HD odznacza się niezwykłą precyzyjnością. Ultradźwięki trafiają dokładnie w tkankę tłuszczową. Dzięki temu zabieg nie niesie ryzyka uszkodzenia naczyń krwionośnych. Całkowite bezpieczeństwo metody Vaser Lipo HD znacznie skraca czas rekonwalescencji i zmniejsza ryzyko powstania powikłań.

Na czym polega technika Body Jet?

Body Jet to niekonwencjonalna metoda odsysania tłuszczu z obrębu skóry. Jest to najmniej inwazyjna metoda usunięcia tkanki tłuszczowej, która sprawdzi się jako całkowicie bezpieczna alternatywa dla tradycyjnej liposukcji. Rewolucyjna technika liposukcji Body Jet wykorzystuje strumień wodny, który trwale eliminuje tkankę tłuszczową. Pacjent nie musi przechodzić długiej rekonwalescencji, ponieważ ryzyko wystąpienia obrzęków jest minimalne. Co więcej, rezultaty są trwałe, ponieważ komórki tłuszczowe są całkowicie usunięte. Nie ma więc ryzyka, że ponownie zapełnią się one tłuszczem.

Czy warto decydować się na innowacyjne techniki modelowania sylwetki?

Metody rzeźbienia ciała, takie jak Vaser Lipo HD są niezwykle skuteczne, a przy tym całkowicie bezpieczne. Ich działanie opisane zostało na stronie: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/liposukcja-i-liporzezbienie/, gdzie znaleźć można informacje na temat ceny tego rodzaju zabiegów. Warto jednak przygotować się, że na ostateczny efekt zabiegu należy poczekać. Zanim osiągniesz oczekiwany kształt sylwetki, może minąć około dwóch miesięcy od zabiegu. Przed podjęciem decyzji o jakiejkolwiek korekcie sylwetki, koniecznie umów się na konsultacje z lekarzem. Zapoznaj się też z listą przeciwwskazań. Najczęściej należą do nich choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca lub problemy z krzepnięciem krwi.

 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.