Skip to main content

Dermamed - Wrocław

TOP 10

Ocena gabinetu: 85.42% - 69 votes

85%

Oba oddziały kliniki Dermamed mieszczą się we Wrocławiu, na ulicy Żeromskiego i Krzyckiej. Placówki są zaliczane do najbardziej zaawansowanych centrum laseroterapii w Polsce z uwagi na wysoki standard usług oraz wykorzystywanie najnowszych osiągnięć technologii. Kadra obu klinik składa się z najlepszych specjalistów , którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, by kompleksowo dbać o dobro każdego pacjenta.

Priorytetem kliniki Dermamed jest tworzenie jakości równej najwyższemu światowemu poziomowi poprzez zastosowanie takich urządzeń jak VelaShape 3 czy słynny laser Fraxel Re:Store. Użycie tak nowoczesnego i zaawansowanego sprzętu pozwala na zapewnienie ogromnej skuteczności oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa każdego przeprowadzanego zabiegów, wśród których można wymienić dermatologie i kosmetologię laserową, laserowe usuwanie tatuaży czy flebologię laserową.

Dermamed to także, nie tylko centrum świadczące usługi medycyny estetycznej ale i ośrodek dążący do rozwoju nauki, jakim jest medycyna estetyczna. Stałe pogłębianie wiedzy na ten temat i wprowadzanie nowinek technologicznych to pasja wszystkich pracowników kliniki, którzy zrobią wszystko by w pełni zadbać o każdego pacjenta i zniwelować problem z którym zgłasza się do Dermamed.

Laseroterapia Wrocław