Skip to main content

Klinika Genesis - Kraków

TOP 10

Ocena gabinetu: 96% - 66 votes

96%

Profesjonalna opieka medyczna, atrakcyjne ceny i długo utrzymujące się efekty po zabiegu!

Klinika Genesis to nowoczesna placówka, mieszcząca się na ulicy Józefa Korzeniowskiego w Krakowie. Głównym atutem tego miejsca jest grupa wykwalifikowanych specjalistów wykonujących swoją pracę z ogromną pasją. Wszyscy pracownicy Kiniki Genesis posiadają również bogate doświadczenie zawodowe, które pozwala na nieustanne wdrażanie w placówce nowatorskich rozwiązań z zakresu liposukcji ciała, laseroterapii, flebologii, proktologii, medycyny i ginekologii estetycznej oraz trychologii.

Klinika Genesis w Krakowie to miejsce, w którym pomoc znajdą osoby borykające się z ciężkimi w leczeniu schorzeniami układu naczyniowego, takimi jak rozległe owrzodzenia żylne, obrzęki tłuszczowe oraz przewlekłe i trudno gojące się rany. Placówka zapewnia profesjonalne podejście do każdego przypadku, bezpieczeństwo oraz trwałość efektów leczenia.

Wszystko to, dzięki stałej współpracy z uznanymi specjalistami z dziedziny medycyny, wśród których można wymienić chociażby koncern Solta Medica – twórcę takich pionierskich rozwiązań technologicznych jak Fraxel i VaserLipo.

Laseroterapia Kraków